среда, февруари 21, 2024
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за вторник 11 01 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за вторник 11 01 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-01-11 10:00:002022-01-11 11:00:00Кичевос. Стрелци, кај поштата
  2022-01-11 09:30:002022-01-11 14:30:00ШтипС. ДОЛНИ БАЛВАН

  НАЈНОВИ ВЕСТИ