вторник, октомври 3, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 08 10 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 08 10 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-10-08 09:00:002022-10-08 15:00:00Скопје АеродромАлдинци до Солунска Глава

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја