петок, септември 29, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 06 08 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 06 08 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-08-06 06:00:312022-08-07 18:00:31ВелесФабрика Димко Митрев

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја