среда, февруари 1, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 04 09 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 04 09 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-09-04 10:00:002021-09-04 14:00:00ШтипС.ВРСАКОВО, САРЧИЕВО, СУДИЌ, ЕСКАВАТОРИ

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја