понеделник, октомври 2, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за понеделник 24 10 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за понеделник 24 10 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-10-24 09:00:002022-10-24 14:00:00ШтипС. КОЗЈАК

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја