сабота, јули 20, 2024
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за понеделник 12 09 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за понеделник 12 09 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-09-12 08:30:002022-09-12 15:00:00КичевоМАКЕДОНСКИ БРОД: с.Грешница
  2022-09-12 08:00:002022-09-12 14:30:00Куманово с.Сопот и с.Воиновиќ.

  НАЈНОВИ ВЕСТИ