петок, септември 29, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за петок 14 04 2023

  Прекини во снабдување на електрична енергија за петок 14 04 2023

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2023-04-14 08:452023-04-14 13:00Гостиварул.Живко Брајковски (област околу Гимназија , ресторан Пела )

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја