вторник, јуни 6, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 28 11 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 28 11 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-11-28 09:00:002021-11-28 16:00:00ШтипТИРЗ ШТИП, БРИЛИЈАНТ, ЛУКОИЛ, ЕАМ, ЈАГЈЕМЕЗЛЕР, ИНДУСТРИСКА ЗОНА МАКЕДОНКА, ЦАРИНСКИ ТЕРМИНАЛ

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја