среда, февруари 1, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 12 09 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 12 09 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-09-12 08:00:002021-09-12 18:00:00ОхридРЕСЕН: Сите населени места во Преспа и градот Ресен

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја