недела, јули 21, 2024
spot_img
Повеќе

  ПРЕКИНИ ВО СНАБДУВАЊЕ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА ЗА САБОТА 24.02.2024

  ПРЕКИНИ ВО СНАБДУВАЊЕ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА ЗА САБОТА 24.02.2024

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2024-02-24 08:302024-02-24 14:30Гостиварул.Браќа Ѓиноски бр.86 (објектот на општина Гостивар локална самоуправа и објектот во кој се сместени подрачните единици на министерствата)
  2024-02-24 09:002024-02-24 13:30Скопје Ѓорче ПетровСКОПЈЕ - КАРПОШ: Куќите и семафорите околу пералната Smartwash на раскрсницата на бул.Илинден со бул.8-ми Септември, и бараките до ФДУ

  НАЈНОВИ ВЕСТИ