петок, септември 29, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за понеделник 28 08 2023

  Прекини во снабдување на електрична енергија за понеделник 28 08 2023

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2023-08-28 09:002023-08-28 14:00ШтипУЛ.АСТИБО, УЛ.ПАРТИЗАНСКА ДЕЛ, ДЕЛОТ КАЈ АМСМ, ЗДРУЖЕНИЕ НА ВОЗАЧИ

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја