понеделник, мај 29, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за вторник 27 12 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за вторник 27 12 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-12-27 09:002022-12-27 12:00Скопје Ѓорче ПетровДел од ул. Езерци.
  2022-12-27 10:002022-12-27 12:00КочаниПРОБИШТИП - ул. Даме Груев м.в Трите Чепа

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја