недела, мај 28, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за среда 19 01 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за среда 19 01 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-01-19 10:00:002022-01-19 14:00:00Тетоводел од с. Орашје, објекти кои се наоѓаат во правец од Џамијата кон амбулантата

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја