среда, април 17, 2024
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за среда 08 12 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за среда 08 12 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-12-08 09:00:002021-12-10 15:00:00ПрилепМожни прекини на ЕЕ на ул.Леце Котески, Населба Точила, Населба Димо Наредникот, Населба Сточен пазар, Населна Жабино Маало, Централно градско подрачје
  2021-12-08 08:00:002021-12-09 15:00:00ШтипС.РУЉАК И ПРИПЕЧАНИ

  НАЈНОВИ ВЕСТИ