вторник, октомври 3, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 30 07 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 30 07 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-07-30 07:30:002022-07-30 14:00:00Скопје АеродромЛИСИЧЕ: дел од бул.Борис Трајковски бр.9

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја