понеделник, мај 29, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 26 11 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 26 11 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-11-26 09:00:002022-11-26 15:00:00Скопје Васил ГлавиновСРЕДНО КОЊАРИ, ГОРНО КОЊАРЕ, цело с.Дивље

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја