вторник, јуни 6, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 24 12 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 24 12 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-12-24 11:00:002022-12-24 13:00:00Скопје Аеродромдел од ул.Ернест Телман

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја