среда, февруари 8, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 23 10 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 23 10 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-10-23 08:00:002021-10-23 10:00:00Скопје Васил ГлавиновО.У.Петар Здравковски Пенко, Средно економско училиште во Скопје Север, Дел од ул. Горче Стојчевски (градинката и дел од трговскиот центар во Север)

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја