вторник, октомври 3, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 20 11 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 20 11 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-11-20 08:00:002021-11-20 15:30:00Скопје Васил ГлавиновР'ЖАНИЧИНО: ул.1 (главната улица во с.Ржаничино), објектите пред мостот кон с.Коњари, дел од село Ржаничино

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја