недела, мај 28, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 18 12 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 18 12 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-12-18 10:00:002021-12-18 16:00:00ШтипСВЕТИ НИКОЛЕ: населба Свети Спас, Рудина ,Авлии

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја