недела, мај 28, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 18 03 2023

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 18 03 2023

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2023-03-18 08:002023-03-18 16:00Скопје Васил ГлавиновИЛИНДЕН: дел од ул.1 – Пуста Кула нас.Илинден, фирмите Де-Та Дејан, САРА Колант Вили и Ведема

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја