сабота, февруари 4, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 17 12 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 17 12 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-12-17 09:00:002022-12-17 16:00:00Штипс. Габер, с. Радање, с. Оџалија

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја