понеделник, мај 29, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 11 12 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 11 12 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-12-11 09:00:002021-12-11 15:00:00Скопје Васил ГлавиновМИЛАДИНОВЦИ: ул. 1 во с. Миладиновци

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја