понеделник, октомври 2, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 05 11 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 05 11 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-11-05 07:00:002022-11-05 10:00:00Скопје Аеродроммаркети ЖИТО, Рептил, КАМ маркет во Реонски центар на бул. Видое Смилевски Бато бб

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја