вторник, септември 26, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за петок 23 10 2020

  Прекини во снабдување на електрична енергија за петок 23 10 2020

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2020-10-23 08:30:002020-10-23 12:30:00Скопје АеродромСКОПЈЕ - КИСЕЛА ВОДА: ул.Кара Трифун , ул. Караџица во Пржино.

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја