петок, октомври 7, 2022
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 31 10 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 31 10 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса 
  2021-10-31 10:00:002021-10-31 13:00:00Прилепул.Борка Утот

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја