петок, септември 29, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 31 07 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 31 07 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-07-31 07:30:002022-07-31 14:00:00Скопје Аеродромдел од бул.Борис Трајковски бр.9

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја