понеделник, октомври 2, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 30 10 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 30 10 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-10-30 08:00:002022-10-30 16:00:00Тетоводел од град Тетово, објекти кои се наоѓаат позади објектот на КЕЦ ЕВН Тетово

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја