среда, февруари 8, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 26 09 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 26 09 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-09-26 09:00:002021-09-26 17:00:00КочаниЗРНОВЦИ, м. в. Туртел, објект на АРМ и објект на МРТ

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја