четврток, јуни 13, 2024
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 25 06 2023

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 25 06 2023

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2023-06-25 09:002023-06-25 11:00Скопје Ѓорче ПетровЖелезничката Станица во Ѓорче Петров
  2023-06-25 09:002023-06-25 12:00ШтипИНДУСТИРКСКА ЗОНА СЕВЕР

  НАЈНОВИ ВЕСТИ