петок, јуни 9, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 21 11 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 21 11 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-11-21 10:00:002021-11-21 14:00:00КочаниЧЕШИНОВО: територијата на општина Чешиново - Облешево (кратки прекини)

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја