понеделник, мај 29, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 20 02 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 20 02 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-02-20 09:00:002022-02-20 12:00:00ШтипДЕЛ ОД УЛ.СУТЈЕСКА И ПИРИНСКА, ДЕЛОТ ВО БЛИЗИНА НА ГРАДСКИ ПАЗАР

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја