среда, февруари 8, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 14 11 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 14 11 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-11-14 09:00:002021-11-14 15:00:00КочаниПРОБИШТИП: Модна Конфекција МК Линеа на ул. ЈНА во Пробиштип

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја