среда, февруари 8, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 03 10 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 03 10 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-10-03 09:00:002021-10-03 15:00:00Кумановодел од корисниците на ул. Индустриска

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја