вторник, јуни 6, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 02 10 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 02 10 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-10-02 07:00:002022-10-02 18:00:00Скопје Аеродромбул. Борис Трајковски, индустриска зона од Пинтија до Батинци

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја