вторник, октомври 3, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 15 05 2022

  Прекини во снабдување на електрична енергија за недела 15 05 2022

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2022-05-15 03:00:002022-05-15 08:30:00Скопје АеродромДел од Аеродром, Дел од Кисела вода и Црниче, поголем дел од централно градско подречје сите стопански и настопански објекти, нас.Пролет, Маџир Маало, сите стопански и нестопански објекти на дел од Центар, Кисела Вода и Аеродром

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја