петок, април 19, 2024
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за понеделник 20 12 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за понеделник 20 12 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-12-20 10:00:002021-12-20 12:00:00Струга Манастир Св.Ѓорѓи Победоносец с.Рајчица
  2021-12-20 09:30:002021-12-20 14:30:00ШтипКАРБИНЦИ: ДЕЛ ОД С.КАРБИНЦИ, ДЕЛОТ КАЈ ОПШТИНАТА И ОУ СТРАШО ПИНЏУР

  НАЈНОВИ ВЕСТИ