среда, февруари 1, 2023
spot_img
Повеќе

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 07 08 2021

  Прекини во снабдување на електрична енергија за сабота 07 08 2021

  ПочетокКраjКЕЦАдреса
  2021-08-07 09:00:002021-08-07 18:00:00Кочаним.в врв Туртел, објектите на АРМ и МРТ

  НАЈНОВИ ВЕСТИ

  Струја